Śro 17:56, 01 Kwi 2009 Zobacz profil autora

Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 231

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Ziemia

Moje najnowsze sety to Gresh, Tarduk, Malum i Raanu. Opłaca się. Źrenice Tarduka to tylko wgłębienie głowy w cieniu hełmu. Gresh to najlepszy Glatorian na tą połowę. Przebił nawet Strakka.

Edit:
Nocturn napisał:
Oczy wam się błyszczą na widok Gresha, Strakka lub Skralla bo sobie jest w reklamie. Według mnie najgorszym Glatorianem jest... Skrall.

Ja lubię Gresha i Strakka bo po prostu mi się podobają. Skrall to wg. mnie to najgorszy set ale kupiłem go bo wszyscy mówili: Skrall jest super! Skrall jest najlepszy! Skrall to... Skrall tamto... A Tarix i Vorox to też moje ulubione sety po Greshu i Strakku.

Ostatnio zmieniony przez Matix dnia Śro 14:55, 08 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pią 16:10, 03 Kwi 2009 Zobacz profil autora
Nocturn

Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 607

Mój najnowszy set to Vorox... i Bionicle Heroes. Moim zdaniem Tarix i Vorox to jedyne sety godne uwagi na tą połowę. Oczy wam się błyszczą na widok Gresha, Strakka lub Skralla bo sobie jest w reklamie. Według mnie najgorszym Glatorianem jest... Skrall.

W Bionicle Heroes fajnie się gra. Niektóre momenty są trudne, inne łatwe a jeszcze inne śmieszne np. atak z zaskoczenia Matoro. Dzięki jego celownikowi namierzyłem z daleka Visoraka. Czekałem aż się obruci i... łup! w cztery-litery XD. Aż poderwał się z ziemi. Obecnie przeszedłem 3 levele. 1 u Vezoka, Thoka i Avaka. Teraz walka z Piraka Smutny.

Zamówiłem sobie na interniecie 6 Piraka. Sztuka 24zł Mrugnięcie. Teraz czekam.
Wto 20:17, 07 Kwi 2009 Zobacz profil autora
BeelzeBoss

Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 40

Mój najnowszy to Gresh. Muszę sobie kupiś jakiś samolocik z 2008 czy cuś Śmiech . Chce kupić jeszcze Tumę i Mata Nui (jak się pojawi).
Śro 12:52, 08 Kwi 2009 Zobacz profil autora
Takanuva

Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 27

Skąd: Łódź / Kutno

Moimi nowymi setami są Lhikan & Kikanalo. Świetny set! POLECAM.

Posty: 113

A ja wracam z Galeri Kazimierz gdzie kupiłem w smyku za skandalizną cene Strakka!
Pią 13:10, 10 Kwi 2009 Zobacz profil autora
Asasino

Posty: 226

Mój najnowszy set nie jest z Bionicle tylko Power Miners a nim jest...Kruszarka Skalna.
Pią 13:30, 10 Kwi 2009 Zobacz profil autora
Woozie

Posty: 312

Wczoraj zakupiłem Tumę - wspaniały set, coraz bardziej lubię plemię skały. To pierwszy tytan w mojej kolekcji, a drugi duży set po... Nui-Rama Smutny Wiem teraz co mnie ominęło nie kupując dużych setów, teraz oszczędzam na Fero & Skirmixa.
Nie 19:25, 12 Kwi 2009 Zobacz profil autora
Carmine

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 79

Moimi najnowszymi nabytkami są Vorox, Zesk i Metus.

Posty: 139

Moim najnowszym setem jest Strakk. Nie miałem dużego wyboru bo byli tylko jeszcze Tarix i Vorox, ale była promocja więc rodzice mi kupili (tylko 35zł). Teraz żałuję trochę że nie kupili mi rodzice Tarixa, ale co było minęło i tak się cieszę. Ostatnio też kupiłem na Allegro nówkę sztukę Gali Mistika za 22zł z wysyłką, czekam już tydzień na nią i się doczekać nie mogę. ;(
Pon 22:32, 27 Kwi 2009 Zobacz profil autora
Rafix2105

Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 3

Ja kupiłem se ostatnio W JEDNYM CZASIE Strakka i Tarixa Wesoły)
Pią 22:29, 01 Maj 2009 Zobacz profil autora
Spalto

Posty: 139

Wczoraj na moich UrO dostałem Tarixa. Set jest z x5 lepszy od Strakka... kolorki ma świetne, nie spodziewałem się że to będzie taki ładny odcień złota, świetna maska i broń... Thornax fajnie przyczepiony... znalazłem błąd w instrukcji ale to tylko małe zmienienie, chodzi o zaczepienie tej prostej szyjki Hordika na tułowiu... tak to set zasługuje na 9/10 p. ^^ (Nadal czekam na Gali ;( )

Ostatnio zmieniony przez Spalto dnia Nie 11:35, 03 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:34, 03 Maj 2009 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Zestawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)