Forum PFB Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Lego Hero Factory TOP 10 - Najgorsi

 
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Recenzje Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Lego Hero Factory TOP 10 - Najgorsi
Autor Wiadomość
Smith!
Redaktor


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 512
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ŚWIAT

Post Lego Hero Factory TOP 10 - Najgorsi
Cześć!
Jedziemy z koksem! Motywowany rankingiem Zelta, jak i osobistymi przemyśleniami, zdecydowałem się na przygotowanie niezbyt chlubnej dziesiątki. Możecie się zgadzać, lub też i nie - chętnie wysłucham waszej opinii.
Enjoy!

[link widoczny dla zalogowanych]
Wto 11:39, 17 Lip 2018 Zobacz profil autora
Proton4
Zaklinacz Fantastyki


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 939
Przeczytał: 8 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Location censored

Post
-,-

10. W sumie set dla mnie neutralny, ale kolorystykę IMO ma ciekawą.
9. Wizjer jest świetny, zawsze chciałem noktowizor w Bio/HF. Gorszą tarczę ma według mnie Stormer, bo tam zamiast jednego ostrza dodali kabel. Tarcza Furno wygląda ciekawie, bo przypomina mi bumerang i brak pancerza na jednym ramieniu mi nie przeszkadza, nawet jakby tam był pancerz to lekko ocierałby o tarczę, co by przeszkadzało w zabawie. Ultimo? Co ci asymetria przeszkadza. xD
8. Hełm jest według mnie spoko, bo jest dwustronny, poza tym nie rozumiem co wam w tych nogach przeszkadza, mi w sumie najbardziej doskwiera jetpack, który jest strasznie płaski.
7. W sumie mnie te kolce u Rocki przypominają grzywę lwa.
6. Po części się zgadzam, ale ja doceniam ten set za pomysł i ważne, że od przodu dłoń jest zakryta.
5. Jedynie to nie zgodzę się z tym tłokiem, którego umiejscowienie jest według mnie świetnym pomysłem. Zawsze ten tłok był umieszczany z tyłu co mogło się już znudzić, a sam fakt jego umiejscowienia z przodu jest zaletą tego setu. Poza tym mamy świetny recolor kapsuły Tridax, maski Hydraxona i głów bohroków.
4. Tu się zgadzam, bo nie przepadam za tym setem.
3. Ehkem przechodzimy do najważniejszej pozycji z tej listy. Odpowiem na te pytania:
"Kim on jest?" - Pająk, przecie widać po mordzie, że to jakiś stawonóg. xD
"Czy ma on normalne proporcje?'' W porównaniu do niektórych setów z G1 i G2 to jak najbardziej.
"Czy jest on chociaż ładnie opancerzony?" Nie, ale po co pająkowi, który jest zwinnym zwierzęciem pancerz, czołgu nie będziemy z niego robić. xD
Mnie osobiście zielony mózg bardzo pasuje do jego kolorystyki. Złoty z zielonym to na tyle dobry pomysł, że kiedyś postaram się go wykorzystać.
W czym przeszkadzają kleszcze? Dodają jemu groźnemu wyglądu, wygląda jeszcze bardziej jak pająk i nie zahaczają o nic. Poza tym set ten ma mechanizm, który jak na taki mały zestaw jest pocieszny, plus do tego zakrywa plecy. Sam set wygląda według mnie epicko. Bardzo wesoły
2. Drilldozera lubię za pancerz i ten ,,chaos''. Ten miotacz na plecach, upośledzony montaż wiertła nadają temu setowi taki charakter robota zrobionego ze złomu i mi się to podoba i to jest jeden z powodów dlaczego lubię 2.0.
1. Osobiście ten set lubię i to bardzo. Jest wychudzony, wysoki i przeczuwam, że XT4 w filmie Breakout byłby jedną z bardziej zwinniejszych postaci. Brak pancerza mi nie przeszkadza, niestety nie było kości od szkieletów z G2, więc najlepiej było po prostu zostawić pancerz niezakryty. Głowa w mojej opinii ma charakter, jest mała, ma jakieś tam małe detale np. ja tam doszukałem się ust albo bródki. Jeżeli chodzi o rękę to według mnie jedyną wadą jest fakt, że szczypce odpadają przy byle zabawie. Mimo to szanuję za pomysł zbudowania szczypiec z laserem.

Bardzo wesoły
Wto 17:15, 17 Lip 2018 Zobacz profil autora
Matoro4



Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 424
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Brak

Post
Bajdurzenie
Wto 18:06, 24 Lip 2018 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Recenzje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin