Forum PFB Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Mroczni Łowcy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Postaci Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Mroczni Łowcy
Autor Wiadomość
Nivawk Nuva
Dawny Administrator


Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 520
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
"Primal jest skomplikowaną istotą, on odrzucił wszystkie biomechaniczne implanty, a przyjął tylko jeden, urządzenie paraliżujące, które musiało być wszczepione pod jego skórę."

Tak to idzie. Co dalej Adim?
Sob 13:11, 03 Cze 2006 Zobacz profil autora
AdiMDextreme
Dawny Moderator


Dołączył: 26 Gru 2005
Posty: 600
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
O pięknie! Juz daje następne
Sob 13:18, 03 Cze 2006 Zobacz profil autora
Nivawk Nuva
Dawny Administrator


Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 520
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
"Gatherer" to przykład natury TSO. Kiedyś, gdy był przywódcą Matoran, był szczery, odważny, sprawiedliwy i posiadał wiele, jak TSO je nazywa, "zlekceważonych zalet". Pewnego dnia wszedł w drogę DH podczas akcji, został wtedy złapany i zabrany do ich bazy. TSO "przekonał" go, by spojrzał na wszystko z innego punktu widzenia, więc został członkiem, polującym na wrogów DH.

Gatherer został zmodyfikowany tak, że nie musi jeść ani spać, zyskał też związek z pewnymi Rahi, mogąc nad nimi panować. Gdziekolwiek uda mu się zakończyć misję, zabiera kawałek zbroi wroga i dokłada do własnej, stopniowo budując się aż do tego, czym jest teraz. W związku z tym jego zbroja jest potwornie gruba, jest w niej też mnóstwo broni, nawet miotacz Rhotuka z mocą ogłuszania umysłu, ostrze które może przeciąć Protodermis, tarczę i działo energetyczne.

PS Mój 100 post. Cool
Sob 13:48, 03 Cze 2006 Zobacz profil autora
AdiMDextreme
Dawny Moderator


Dołączył: 26 Gru 2005
Posty: 600
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Nivak... jeden tekst to dla ciebie za mało... zaraz zapodam 3 Bardzo wesoły
Sob 15:08, 03 Cze 2006 Zobacz profil autora
Nivawk Nuva
Dawny Administrator


Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 520
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Primo:
"Darkness" to cień TSO; gdziekolwiek wybierze się przywódca DH, zawsze idzie razem z nim. Zawsze sprawdza, czy TSO nic się nie stanie, ponieważ Darkness krązy wokół niego jak sęp, czekając na jego błąd, by się wślizgnąć. Wtedy go zabije, przejmując dla siebie władzę nad DH. Nawet gdy TSO wyrusza na inne wyspy, Darknessowi zawsze jakoś udaje się podążać za nim. Zawsze obserwując. Zawsze czekając. Zawsze.

Secundo:
"Firedracax" był kiedyś Matoranem na nieznanym lądzie na południe od Metru Nui, który zaatakowały Visoraki. On i jego przyjaciele uciekli, ale tylko po to, by wpaść do EP. Tylko on przeżył, zmieniony do formy, w której jest obecnie.

Firedracax nienawidził i wciąż nienawidzi Visoraków. Z tego powodu dołączył to DH by walczyć przeciw BoM. Obecnie jest na wyspie, na któej prawdopodobnie znjaduje się grupa Visorak. Nie ma wątpliwości że je zabije, wraz ze wszystkimi z BoM i Toa którzy będą z nimi...

Firedracax ma nieprzebijalną tarczę i Rhotuka Spinner który absorbuje energię cieplną z powietrza i kieruje ją na przeciwnika, pod postacią gorąca i płomieni.

Tertio:
"Savage" był kiedyś Toa którego niestety złapały Visoraki. Zmieniły go w Toa Hordika. Później udało mu się uwolnić i powrócić do swych przyjaciół, ale go nie rozpoznali. Zaatakowali go, myśląc że to potwór. Przez to jego transformacja się przyspieszyła, w końcu stracił kontrolę i ciężko poranił swych przyjaciół.

The Shadowed One później nakłonił go do zostania DH, ale z powodu ryzyka, że szaleństwo weźmie nad nim górę, nieważne czy teraz czy potem, został zamknięty w celi, do czasu kiedy się nie uspokoi. W związku z tym jest obecnie nieaktywny.

Adim nie rób tak więcej. Bardzo Wściekły
Sob 15:59, 03 Cze 2006 Zobacz profil autora
Zakhai
Dawny Moderator


Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 1999
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Legnica\Wrocław

Post
Powiem tak.: Nihvawk Nuva jest najlepszym jak do tąd translatorem. Więc żeby sprawdzić jego umiejętności wyszukałem pewnego zioma o imieniu Conjuror :

Cytat:
The creature called "Conjuror" was a former warrior-king from a distant land. He gained power by way of advanced technology that he explained off as "magic", using it to accomplish feats that seem impossible. However, he was unable to expand his kingdom or his power (Matoran aren't that good at conquest), so when the Shadowed One offered him a chance to expand his power by joining the Dark Hunters, he jumped at it. Even though his "magic" was known to the Hunters, he continued to uphold his reputation as a loner in touch with forces beyond comprehension, carrying out missions with a dramatic flair that left witnesses bewildered as to how he accomplished it. And, like so many, he plots to eventually take over the Hunters. Conjuror loathes water, for unknown reasons. He is currently in a coma; he attempted to absorb the power of a member of the Brotherhood of Makuta and overloaded his system. When (if) he wakes up, the Shadowed One hopes that he will have learned a valuable lesson.

Conjuror has powerful telekinetic powers, and has a staff with disintegration powers (he claims that its his power, not the staff's). He also carries Kanoka disks that temporarily steal his opponent's power and channels it into himself; but he can only handle so much power.Sob 16:06, 03 Cze 2006 Zobacz profil autora
Nivawk Nuva
Dawny Administrator


Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 520
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Stwór zwany "Conjuror" był dawniej wojownikiem/królem z odległej krainy. Zyskał moc dzięki zaawansowanej technologii którą przedstawiał wszystkim jako "magię", osiągajac dzięki niej rzeczy, które wydawały się niemożliwe. Ale nie mógł powiększyć swojego królestwa czy mocy (Matoranie nie są dobrzy w podbojach) więc gdy TSO zaoferował mu rozszerzenie swej mocy przez dołączenie do DH, od razu się zgodził. Pomimo tego, że jego "magia" była znana DH, nadal podtrzymywał swoją reputację samotnika z mocami przekraczającymi ludzkie pojęcie, ( Mr. Green ), który wypełnia swe misje z wielkimi umiejętnościami, które wprawiały świadków w zakłopotanie odnośnie tego, jak mu się to udało. I, jak wielu takich, kombinuje jak przejąć władzę nad DH. Conjuror z nieznanych powodów nienawidzi pogody. Jest obecnie w śpiączce; chciał przejąć moc jednego z członków BoM i przeholował. Kiedy (jeśli) się obudzi, TSO zamierza uzyskać od niego wartościowe informacje.

Conjuror ma potężne moce telekinetyczne, dzierży włócznię z mocami dezintegracji (opowiada, że to jego moc, nie włóczni). Nosi też dyski Kanoka, które tymczasowo odbierają energię przeciwnika i przekazują ją Conjurorowi, jeśli tylko może utrzymać tyle mocy.


Może być?


AdiMDextreme napisał:
dam ci odpocząć!

Adim - wdzięczny jestem. Mrugnięcie


Ostatnio zmieniony przez Nivawk Nuva dnia Sob 16:39, 03 Cze 2006, w całości zmieniany 3 razy
Sob 16:36, 03 Cze 2006 Zobacz profil autora
AdiMDextreme
Dawny Moderator


Dołączył: 26 Gru 2005
Posty: 600
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Mistrz swiata... już dodaje... i narazie dam ci odpocząć!

Chociaż jak byś chciał jest już kolejny tekst Mrugnięcie
Sob 17:25, 03 Cze 2006 Zobacz profil autora
Nivawk Nuva
Dawny Administrator


Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 520
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
"Ancient" był inspiracją dla stworzenia DH. Jest jednym z najbardziej zaufanych przez TSO DH i może być jedynym DH starszym od TSO.

Pochodzi z wyspy TSO, tam zbuntował się przeciw ostrym regułom tam panującym i zaczął życie na własną rękę. Ancient zaczął robić interesy, wykonując zlecenia dla innych. Zmienił spokojną i cichą krainę w zniszczony świat, którym rządzą wojownicy. Często zmienia strony, jeśli oferta tej drugiej jest lepsza.

Pod koniec wojny domowej TSO i Ancient się spotkali. Narodził się pomysł na stworzenie DH.

Ancient ma ogromną siłę, a jego zbroi nie przebije większość konwencjonalnych ataków. Ma też buty w których są lewitacyjne dyski, pozwalające mu unosić się w powietrzu. Ma też Rhotuka, którym może strzelać seriami. Mocą tego Rhotuka jest odbieranie celowi koordynacji fizycznej.

Teraz wraz z Voporakiem szuka Vahi.
Sob 20:44, 03 Cze 2006 Zobacz profil autora
AdiMDextreme
Dawny Moderator


Dołączył: 26 Gru 2005
Posty: 600
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Dobra - fajnie. Już następne dwa teksy czekają! Ależ będzeimy tu mieli skarbnice wiedzy!
Nie 10:42, 04 Cze 2006 Zobacz profil autora
Nivawk Nuva
Dawny Administrator


Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 520
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
"Mimic" to kolejny przykład istoty wcielonej do DH. Mimic spędził większość życia z towarzyszami ze swej ojczystej wyspy. Na tej wyspie zaczęły się kataklizmy, więc żyli razem, starając się przeżyć. Pewnego dnia Mimic poznał swą moc i wkrótce po tym jego kumple zniknęli. W desperacji szukał ich bardzo długo, aż do momentu, gdy spotkał TSO. Ten powiedział mu, że jeżeli dołączy do DH, będzie mógł robić wszystko co w jego mocy, by ich odnaleźć. Mimic szybko się zgodził. Od tego czasu służył im, i pewnie będzie im służył jeszcze przez jakiś czas. TSO zawsze trzyma go daleko od bazy, by nie odkrył gdzie jego towarzysze naprawdę są i nie próbował ich ratować z lochu.

Mimic miewa to, co TSO nazywa "refleksjami fotograficznymi". Jeśli ogląda dowolną istotę robiącą jakiekolwiek fizyczne wyczyny, może to powtórzyć, perfekcyjnie, natychmiast i bez ćwiczenia. Pokaż mu dobrego strzelca, a stanie się doskonałym strzelcem. Pozwól mu obejrzeć dobrze wyćwiczoną szermierkę, a stanie się mistrzem miecza.

Resztę zrobię później, jak będę miał czas.
Pon 15:21, 05 Cze 2006 Zobacz profil autora
Apokalips
Moderator


Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 2927
Przeczytał: 16 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
hehehe mimic ma bardzo ciekawą broń naprawde fascynujace .... modz kopiowania umiejętności ...
Pon 18:07, 05 Cze 2006 Zobacz profil autora
Nivawk Nuva
Dawny Administrator


Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 520
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
"Lurker" jest DH który pochodzi z "prymitywnego" świata gdzie mordercy zostają skazani na banicję z wyspy. Lurker był jednym z nich, tyle że zamiast skontrować dołączył do DH. Lurker dostał do wyboru usprawnienia jakie chce dostać i zamiast urządzeń wybrał żądła, ostrza, pazury i dwie Kanohi na ramionach, by wyglądać jak zwycięzca bitwy.

Lurker jest szybki i silny, i nauczył Toa by "patrzeć do góry", na wypadek gdyby ich upuścił. Ostatnio zrobił to kilku
Turaga, by upewnić się że Matoran dalej będą mu płacić za protekcję. Jego nowe urządzenia często pozostawiają w zakłopotaniu wrogów, którzy nie wiedzą skąd nadejdzie atak. Jest obecnie na misji, by potwierdzić plotkę, że Makutę zabili Toa.
Pon 18:44, 05 Cze 2006 Zobacz profil autora
AdiMDextreme
Dawny Moderator


Dołączył: 26 Gru 2005
Posty: 600
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
<jupi>

Zapodam nowe teksty za chwileczke... zbliżamy się do końca Bardzo wesoły
I jeśli możesz dokończe to tłumaczenie o Sliensie i skopjuj tutaj...
Pon 20:41, 05 Cze 2006 Zobacz profil autora
Nivawk Nuva
Dawny Administrator


Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 520
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
"Hordika Dragons" jest, albo, gwoli ścisłości, są bardzo specjalnymi DH. Większość DH to jedna istota, ale Hordika Dragons jest ośmiu. Podobno jakiś czas temu grupa Visoraków wdarła się do Bazy DH, ale została złapana, a jad został poddany analizie. TSO później przetestował go na ośmiu DH, a wynikiem były Hordika Dragons.

Obecnie udowodniły że są pożyteczne, ale ich strony Hordika wkrótce przejmą kontrolę.

Poza ich rozwiniętą siłą, szybkością i zmysłami, Dragons władają też naturalnym prądem elektrycznym przepływającym przez ich pazury który może być według ich woli włączany lub wyłączany. Są obecnie atywne, ale ich położenie nie jest znane.


Trudny text... Miałem trochę problemów z osobą czasownika... On czy oni... Śmiech Ale ważne że jest.
Czw 15:04, 08 Cze 2006 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin