Forum PFB Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Konkurencja Bionicle

 
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Rankingi, ankiety, pytania Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Konkurencja Bionicle
Autor Wiadomość
Zarian



Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 260
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Murzynowo

Post Konkurencja Bionicle
Czy stare Bio miało jakąś konkurencję, i nie chodzi mi o coś z Lego tylko z innych firm np. Mega bloks. Z reguły kiedy coś świeżego wychodzi na rynek niedługo później pojawiają się jego klony, czy Bio miało jakieś klony?
Czw 15:22, 18 Sie 2016 Zobacz profil autora
Sir_Steel_Jack
Zaklinacz Kotów


Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 612
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Prudnika

Post
Z Mega Bloks, była jakaś dość podobna seria o budowaniu figurek akcji, uściślając - robotów. Nazywała się Neo Shifters, choć to trochę bardziej połączenie Lego i transformers, bo roboty, maszyny bojowe itp. zmieniały się w kule. Tak samo jak ich mali piloci, których można było umieścić w klacie mechów. I te małe figsy miały całkiem sporą artykulację, w sumie na poziomie Rahkshi... choć duża pozowalność minifigurek to standard u Mega Bloks... no dobra, nie zawsze.
Czw 15:56, 18 Sie 2016 Zobacz profil autora
Zarian



Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 260
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Murzynowo

Post
Akurat miałem 2 zestawy z tego, choć zostało mi po nich niebiesko żółta maska, dłoń i mały wiatraczek xd EDIT: sorry za taki duży obraz ale nie wiem jak go zmniejszyć w podpisie.


Ostatnio zmieniony przez Zarian dnia Czw 16:02, 18 Sie 2016, w całości zmieniany 1 raz
Czw 16:00, 18 Sie 2016 Zobacz profil autora
Smith!
Redaktor


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 513
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ŚWIAT

Post
Co do MB jakiś czas temu były figurki z serii Kapow, lecz ciężko to nazwać konkurencją.
Czw 20:04, 18 Sie 2016 Zobacz profil autora
Lewa



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 1816
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Bionicle raczej nie miało żadnej poważnej konkurencji. Nie wiem jak gdzie indziej w tamtym czasie, ale u mnie w mieście to największą konkurencją dla Bionicle były... ich podróbki. Te w 100% zerżnięte. Niemalże każdy znajomy jakieś miał, bo były dużo tańsze, a pudełko obiecywało dokładnie to samo. Jednak jak się przejechali na tym, że części nie pasują/Bohrok jest tęczowy, a nie w kolorach Pahraka/części się łamią to już więcej podróbek nie kupowali.
Czw 20:21, 18 Sie 2016 Zobacz profil autora
Gaku
Dawny Administrator


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 4135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

Post
Moim zdaniem największą konkurencją dla Bionicle jest seria ROBOT - OBCY WOJOWNIK RT9 z Allegro.


Ostatnio zmieniony przez Gaku dnia Wto 20:32, 05 Lut 2019, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:29, 05 Lut 2019 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Rankingi, ankiety, pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin