Forum PFB Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
2017 Technic - Sety na drugie półrocze

 
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Technic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
2017 Technic - Sety na drugie półrocze
Autor Wiadomość
Proton4
Zaklinacz Fantastyki


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 939
Przeczytał: 8 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Location censored

Post 2017 Technic - Sety na drugie półrocze
Hehe pamiętacie, ten dział, że ja się miałem nim zająć? No ja też nie, ale nevermind, mam czas, więc trzeba coś zrobić by ożywić forum. Przed wami 3 sety z drugiego półrocza tego roku. Wbrew pozorom dość ubogi ten rok w ilość setów z Technic. Wesoły

Ta trójka należy do tych droższych i niestety nie ma w tym półroczu żadnych small setów. :/


1. 42068 Airport Rescue Vehicle

[link widoczny dla zalogowanych]


Porządny set, w końcu Lego pokusiło się o zrobienie coś dla strażaków. Dość dobrze są zakryte szpary, choć po otworzeniu przedziałów one się uwidaczniają. Polecam


2. 42069 Extreme Adventure

[link widoczny dla zalogowanych]


Trochę drogi, ale wyczepisty w kosmos, naładowany masą funkcji i dużą ilością skrytek porządny set.


3. 42070 6x6 All Terrain Tow Truck

[link widoczny dla zalogowanych]


Duży zawód dla mnie. Tak dobrze ten set się zapowiadał, ale:
1. dużo dziur (Wiecie, że nawet na tej "naczepie" czyli tam gdzie logicznie musi być zakryte by można było cokolwiek przewieść są dziury?).
2. Cena jest to drugi najdroższy set z Technic, a ma tylko 1862 części.
3. Można by powiedzieć, ale pewnie elektroniką to nadrabia. No właśnie nie, bo ma tylko 1 największy silnik i zestaw potrzebny do RC i tyle. Lego 42030 miał troszkę mniej części, ale był tańszy i miał prawie całą możliwą istniejącą elektronikę z Power Functions.
4. 6x6 w nazwie powinno mówić, że wszystkie kółka są napędzane. Ano są, ale przez ten 1 silnik, a terrain miałoby znaczyć, że w warunkach dość trudnych ten set powinien sobie poradzić, ale silnik nie daje rady i jedynie przy bardzo dobrych bateriach i niezbyt wyboistym terenie jest możliwa zabawa bez wspomagania pojazdu rękoma.
Poza tym jeżeli ma się kupę hajsu to można go kupić, bo dość ładnie wygląda jak nie zwraca się uwagi na dziury. Wesoły


Ostatnio zmieniony przez Proton4 dnia Śro 22:51, 27 Gru 2017, w całości zmieniany 6 razy
Śro 21:43, 27 Gru 2017 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Technic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin