Forum PFB Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Recenzja Lego Ninjago - Jungle Dragon (71746)

 
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Recenzje Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Recenzja Lego Ninjago - Jungle Dragon (71746)
Autor Wiadomość
Zelt
Moderator


Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 2803
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post Recenzja Lego Ninjago - Jungle Dragon (71746)
[link widoczny dla zalogowanych]

Trochę mi zeszło z tą recenzją, ale wreszcie są. Bardzo wesoły Enjoy!
Śro 19:40, 28 Lut 2024 Zobacz profil autora
Proton4
Zaklinacz Fantastyki


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 939
Przeczytał: 8 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Location censored

Post
Bardzo dobra recenzja. Podoba mi się to, że jest ona bardzo treściwa i nie czuję się znudzony czytaniem jej. Tekst jest ścisły i lakoniczny przez co nie traci się wątku, co zaliczam na plus. Nie ma ściany tekstu i mogę bardzo szybko podążać za rozumowaniem autora, co mi się bardzo podoba.

Ciekawi mnie też czemu Lego umieściło napis nazwy serii na boku pudełka, wydaje się trochę to mało praktyczne posunięcie.

Sam zestaw wydaje się bardzo ciekawy i recenzja zachęca do kupna. Klimat wyspiarski wydaje się czymś nowym w Ninjago, choć czuję tutaj lekką powtórkę z Turnieju Żywiołów, który z tego co pamiętam również odbywał się na rajskiej wyspie, antagonistami byli również wojownicy coś na kształt kultystów, a sami Ninja mieli podobne stroje "aka Rambo" (tak jak to wspomniałeś przy opisie Lloyda). Najbardziej mi się podoba wystawiony język u smoka. Wygląda zawadiacko. 😃


Ostatnio zmieniony przez Proton4 dnia Śro 20:25, 28 Lut 2024, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:23, 28 Lut 2024 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » Recenzje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin